zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 490 000 zł
GOLENIÓW
65 m2 3
Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrzne . Wszystkie miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym jak i te zewnętrzne są dodatkowo płatne . Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras ( mieszkania na parterze ) . Prezentowane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 65,4 m2 znajduje się na parterze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój - pokój - łazienka - przedpokój Mieszkanie posiada taras o powierzchni 3 m2. INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej - internetowa wewnętrzna - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej - odgromowa - domofonowa - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA Planowany termin oddania do użytku : budynki nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., budynek nr 1 - do XII.2023r. Atrakcyjna lokalizacja: dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania inwestycji. Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT Kupujący NIE PŁACI 2% PCC . Zapraszamy na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 305 000 zł
GOLENIÓW
32 m2 2
Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrzne . Wszystkie miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym jak i te zewnętrzne są dodatkowo płatne . Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras ( mieszkania na parterze ) . Prezentowane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 32,30 m2 znajduje się na parterze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój Mieszkanie posiada taras o powierzchni 20,6 m2. INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej - internetowa wewnętrzna - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej - odgromowa - domofonowa - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA Planowany termin oddania do użytku : budynki nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., budynek nr 1 - do XII.2023r. Atrakcyjna lokalizacja: dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania inwestycji. Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT Kupujący NIE PŁACI 2% PCC . Zapraszamy na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 410 000 zł
GOLENIÓW
51 m2 2
Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrzne . Wszystkie miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym jak i te zewnętrzne są dodatkowo płatne . Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras ( mieszkania na parterze ) . Prezentowane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 51,30 m2 znajduje się na parterze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 3 m2. INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej - internetowa wewnętrzna - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej - odgromowa - domofonowa - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA Planowany termin oddania do użytku : budynki nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., budynek nr 1 - do XII.2023r. Atrakcyjna lokalizacja: dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania inwestycji. Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT Kupujący NIE PŁACI 2% PCC . Zapraszamy na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 320 000 zł
GOLENIÓW
41 m2
Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrzne . Wszystkie miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym jak i te zewnętrzne są dodatkowo płatne . Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras ( mieszkania na parterze ) . Prezentowane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 40,70 m2 znajduje się na parterze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 4,3 m2. INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej - internetowa wewnętrzna - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej - odgromowa - domofonowa - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA Planowany termin oddania do użytku : budynki nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., budynek nr 1 - do XII.2023r. Atrakcyjna lokalizacja: dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania inwestycji. Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT Kupujący NIE PŁACI 2% PCC . Zapraszamy na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 290 000 zł
GOLENIÓW
32 m2
Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnętrzne . Wszystkie miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym jak i te zewnętrzne są dodatkowo płatne . Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie również plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras ( mieszkania na parterze ) . Prezentowane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 32,3 m2 znajduje się na parterze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 3 m2. INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej - internetowa wewnętrzna - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej - odgromowa - domofonowa - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA Planowany termin oddania do użytku : budynki nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., budynek nr 1 - do XII.2023r. Atrakcyjna lokalizacja: dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania inwestycji. Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT Kupujący NIE PŁACI 2% PCC . Zapraszamy na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 265 000 zł
GOLENIÓW
32 m2 1
WIOSENNA OBNIŻKA CEN!!! NOWA NIŻSZA CENA!!! Zapraszamy do zapoznania się z NAJNOWSZĄ ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza. Inwestycja polega na budowie trzech budynków jednoklatkowych w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą z poziomu parkingu. Łącznie powstanie 78 mieszkań w stanie developerskim jedno-, dwu- i trzy-pokojowych. Każde z nich posiadać będzie balkon lub w przypadku mieszkań na parterze funkcjonalny taras. Planowany termin oddania do użytku budynku nr 2 i 3 - najpóźniej do III.2023 r., natomiast budynku nr 1 - do XII.2023r., Prezentowany Państwu lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 32,3 m2 znajduje się na I piętrze budynku nr 3. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - przedpokój, Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 3 m2. STANDARD - stan developerski: - podłogi - posadzka cementowa zatarta na gładko z izolacją termiczną 5 cm, dodatkowo docieplenie stropu nad garażem wełną gr. 15 cm, na piętrach izolacją akustyczną - 5 cm, - ściany - tynk wewnętrzny gipsowy maszynowe III kategorii na ścianach silikatowych i stropie żelbetowym, - okna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy, - drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe PORTA, INSTALACJE: - elektryczna - pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny, - RTV - okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej, - internetowa wewnętrzna, - wodno - kanalizacyjna - wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej, - odgromowa, - domofonowa, - centralnego ogrzewania - miejskie PEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi, WYKOŃCZENIE BUDYNKU: - strop żelbetowy, - ściany zewnętrzne murowane, z bloków silikatowych 24 cm, - ściany działowe: murowane z bloków silikatowych 8 cm, - schody wewnętrzne żelbetowe, - posadzka klatek i biegów schodowych - granitowa, - brama garażowa segmentowa, ażurowa w kolorze szarym z napędem, - pokrycie dachu - dach drewniany kryty papą, strop docieplony wełną mineralną gr. 25 cm, - elewacja - ocieplenie styropianem 15 cm, tynk mineralny malowany farbą silikonową, system "STO"; na fragmentach elewacji przyziemia płytki klinkierowe, Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostaje: - 55 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie 50.000,00 zł, - 32 miejsca postojowe na zewnątrz w cenie 7.000,00 zł, - 4 miejsca postojowe dola osób niepełnosprawnych, ZAKUP MIEJSCA POSTOJOWEGO NIE JEST OBOWIĄZKOWY. Jeżeli masz ochotę zamieszkać w nowo wybudowanym komfortowym mieszkaniu w centrum miasta, a jednocześnie blisko miejskiego parku to właśnie takie znalazłeś/łaś !! Zapraszamy do biura sprzedaży w Goleniowie w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie. BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU
DOM na SPRZEDAŻ - 890 000 zł
SZCZECIN, PŁONIA
116 m2 266 m2 4
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. Przedmiotem sprzedaży jest, połówka domu w standardzie deweloperskim, usytuowanego w szczecińskiej dzielnicy Płonia. Na powierzchnię całkowitą 116,4 m2, składają się: Parter: - przedsionek - 2,70m2 - wc - 1,40m2 - pokój dzienny z jadalnią i komunikacją - 30,30m2 - kuchnia - 7,30m2 - pomieszczenie gospodarcze - 2,83m2 - garaż - 17,13m2 Piętro: - przedpokój - 8,85m2 - pokój - 11,75m2 - garderoba - 2,85m2 - pokój - 11,25m2 - pokój - 11,45m2 + garderoba 2,25m2 - łazienka - 6,10m2 Infrastruktura techniczna: * Woda zimna z przyłącza wodociągowego * Odprowadzenie ścieków oraz wody deszczowej do kanalizacji miejskiej Sanitarna - odprowadzenie do ścieków miejskich oraz wody deszczowej * Instalacja elektryczna * Pompa ciepła Standard wykończenia: Fundamenty - beton i bloczki betonowe gr. 24 cm; Ściany - Suporex gr. 24 cm; Ocieplenie - styropian grafitowy - 15 cm; Ściany działowe 11 cm; Strop - gęstrożebrowy Teriva; Dach - konstrukcja drewniana, ocieplony wełną mineralną 20 cm, dachówka ceramiczna; Ogrzewanie podłogowe w całym domu, częściowo garaż (z podziałem na strefy); Okna trzyszybowe PCV. Wykończenie wnętrza: Ściany wewnętrzne - tynk; Sufit - nad częścią parterową tynk, nad poddaszem z płyty gipsowo-kartonowych Posadzki - wylewka Schody lane Brama garażowa otwierana automatycznie Ogród o powierzchni 188,7 m2, położony od strony północnej i zachodniej, ogrodzony. Dojazd drogą prywatną, wewnętrzną - udziały w cenie. Nieruchomość usytuowana na uboczu dzielnicy Płonia. Bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu znajduje się droga krajowa nr 10, z możliwością szybkiego dojazdu do centrum Szczecina, czy Stargardu. W okolicy znajdują się również liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła podstawowa, apteki, stacja paliw, przystanki komunikacji miejskiej. Polecam i zapraszam na prezentację.
DOM na SPRZEDAŻ - 1 190 000 zł
ŁĘGI
141 m2 1244 m2 4
Zapraszam do zakupu domu wolnostojącego, parterowego o powierzchni 140,78m2, położonego na działce o 1244 m2 w miejscowości Łęgi, gmina Dobra około 20 km od Szczecina. Bryła budynku w formie nowoczesnej stodoły, położony blisko lasu i rezerwatu Świdwie w bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym i spiżarką, przestronnego przedsionku, toalety dla gości, 3 sypialni, przy największej wyłączna łazienka i garderoba, łazienki dla dzieci, pralni oraz garażu i pomieszczenia gospodarczego. Dom w trakcie budowy, przewidywany czas oddania 2023r. Wybudowany z następujących materiałów: - fundamenty : ławy żelbetowe beton B25, - ściany fundamentowe z bloczków betonowych ocieplone styropianem wodoodpornym grub. 15 cm, folia kubełkowa, - izolacja przeciwwodna pozioma i pionowa - ściany zewnętrzne i nośne: bloczek z betonu komórkowego Ytong grub. 24 cm z ciepłą spoiną - ściany działowe: bloczek z betonu komórkowego Ytong grub. 11,5 cm - więźba dachowa: wiązary prefabrykowane z drewna klasy C24 zaimpregnowane grzybo i ognioochronnym impregnatem - pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna płaska Koramic - okna: Krispol trzyszybowe z ciepłą ramką, kolor zewn. antracyt, kolor wewn. biały - rolety zewnętrzne: Krispol sterowane pilotem - brama garażowa: Krispol z napędem - drzwi: Wikęd - podłoga na poddaszu (niewliczane do metrażu): płyty OSB na konstrukcji drewnianej, około 40 m2, schody strychowe Fakro - elewacja: styropian grub. 20 cm, tynk akrylowo-silikonowy z imitacją drewna - posadzka: cementowa zaizolowana styropianem grub.20 cm - tynki: gipsowe, w łazienkach cementowo - wapienne - ocieplenie stropu Instalacje: - elektryczna, telewizyjna, domofonowa, alarmowa, gniazdo trójfazowe w garażu i kuchni - c.o.: podłogówka w całym domu, kocioł Vaillant Ecotec pro z zasobnikiem Biawar 150, sterowniki w każdej sypialni i salonie, w łazienkach oprócz podłogówki grzejniki elektryczne - komin dymowy w salonie - gazowa: gaz w kotłowni i kuchni - wodna, kanalizacyjna, wentylacja grawitacyjna. Zagospodarowanie terenu: mur od frontu, teren wyrównany Media: woda z sieci, gaz, prąd, kanalizacja: szambo 10 m3, zbiornik na deszczówkę 5 m3 Wszystkie media doprowadzone do budynku. Wizualizacja przedstawia przykładowe urządzenie wnętrza. Kupujący zwolniony z podatku PCC. Serdecznie zapraszam
DOM na SPRZEDAŻ - 1 190 000 zł
ŁĘGI
141 m2 1244 m2 4
Łęgi, gmina Dobra, malowniczo położona miejscowość ok 19 km od centrum Szczecina, w pobliżu (5km) rezerwatu przyrody Świdwie. KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z 2% PCC. Parterowy jednorodzinny dom wolnostojący , STAN DEWELOPERSKI . garaż 1. Wiatrołap 7,51 m2 2. Kuchnia 15,59 m2 3. Pokój dzienny + jadalnia 24,17 m2 4. Łazienka 7,54 m2 5. Wc 1,62 m2 6. Spiżarnia 2,01 m2 7. Łazienka 3,39 m2 8. Garderoba 3,39 m2 9. Korytarz 10,54 m2 10. Pokój 10,44 m2 11. Pokój 10,44 m2 12. Pom. gospodarcze 3,16 m2 13. Pokój 12,84 m2 14. Garaż jednostanowiskowy 19,20 m2 15. Kotłownia 8,94 m2 Poddasze ok 40 m2 okna: Krispol trzyszybowe z ciepłą ramką, kolor zewn. antracyt, kolor wewn. biały rolety zewnętrzne: Krispol sterowane pilotem Dach dwuspadowy, dachówka ceramiczna płaska Koramic media: woda z sieci, gaz, prąd, kanalizacja: szambo 10 m3, zbiornik na deszczówkę 5 m3. Wszystkie instalacje doprowadzone do budynku. Ogrzewanie gazowe, ocieplenie stropu wełna 20cm pis techniczny: fundamenty : ławy żelbetowe beton B25, ściany fundamentowe z bloczków betonowych ocieplone styropianem wodoodpornym grub. 15 cm, folia kubełkowa, izolacja przeciwwodna pozioma i pionowa ściany zewnętrzne i nośne: bloczek z betonu komórkowego Ytong grub. 24 cm z ciepłą spoiną ściany działowe: bloczek z betonu komórkowego Ytong grub. 11,5 cm więźba dachowa: wiązary prefabrykowane z drewna klasy C24 zaimpregnowane grzybo i ognioochronnym impregnatem pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna płaska Koramic okna: Krispol trzyszybowe z ciepłą ramką, kolor zewn. antracyt, kolor wewn. biały rolety zewnętrzne: Krispol sterowane pilotem brama garażowa: Krispol z napędem drzwi: Wikęd podłoga na poddaszu (niewliczane do metrażu): płyty OSB na konstrukcji drewnianej, około 40 m2, schody strychowe Fakro w kotłowni sufit podwieszany z płyt G-K ppoż. oraz docieplenie stropu wełną 25 cm cały strop docieplony wełną mineralną grub. 20 cm elewacja: styropian grub. 20 cm, tynk akrylowo-silikonowy z imitacją drewna posadzka: cementowa zaizolowana styropianem grub.20 cm tynki: gipsowe, w łazienkach cementowo - wapienne instalacje: elektryczna, telewizyjna, domofonowa, alarmowa, gniazdo trójfazowe w garażu i kuchni instalacja c.o. : podłogówka w całym domu, kocioł Vaillant Ecotec pro z zasobnikiem Biawar 150, sterowniki w każdej sypialni i salonie, w łazienkach oprócz podłogówki grzejniki elektryczne komin dymowy w salonie instalacja gazowa: gaz w kotłowni i kuchni instalacja wodna, kanalizacyjna, wentylacja grawitacyjna zagospodarowanie terenu: mur od frontu, teren wyrównany media: woda z sieci, gaz, prąd, kanalizacja: szambo 10 m3, zbiornik na deszczówkę 5 m3 Wszystkie instalacje doprowadzone do budynku. Cena nie obejmuje sufitu podwieszanego z płyt G-K (oprócz kotłowni) oraz podjazdu. Możliwość wykonania za dodatkową opłatą.