zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 2 350 000 zł
SZCZECIN, KRZEKOWO
3000 m2
Działka o powierzchni 3000 m2 położona Pogodno II, z rozpoczętą budową (ważne pozwolenie na budowę, uzbroiliśmy teren: woda, kanalizacja, deszczówka, prąd). Teren zniwelowany, ogrodzony, przygotowany do budowy. Przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu zabudowy składającego się z czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną (tj. zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i elektroenergetyczną Inwestycja obejmuje budowę 8 mieszkań w 4 segmentach bliźniaczych: 2 poziomowe po 121m2 każde. Bez garaży, z miejscem na wiatę (garaż) na posesji. Dodatkowe miejsca parking.na terenie. Projekt obejmuje budynek mieszkalny - dom jednorodzinny w technologii tradycyjnej. Budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych. Obydwa lokale składają się dwóch kondygnacji - pierwszej (parteru) oraz drugiej jako poddasza. Obydwa lokale mają identyczny układ funkcjonalny (lustrzane odbicie). Budowa w zakresie funkcjonalnym obejmuje: parter : pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedsionek z którego dostępna jest garderoba, wc z natryskiem oraz pokój gościnny. klatkę schodową - otwartą na część dzienną. Piętro : 3 pokoje pełniące funkcje sypialni (w tym jeden z własną garderobą), łazienkę, pomieszczenie techniczne (pralnię w której zlokalizowany jest kocioł gazowy). Duża przestronna działka, znakomita lokalizacja. Małe, ogrodzone, wyłączne osiedle w ekskluzywnym miejscu! Działka 3000 m2 z pozwoleniem na 1000 PUM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 270 000 zł
GOLENIÓW
900 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie. Prezentowana nieruchomość o pow. 900 m2, położona jest w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych pod lasem. W kompleksie posiadamy również na sprzedaż sąsiednią działkę o pow. 1131 m2. Do działki prowadzi droga gruntowa ok. 200m. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 18%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 8 m do 22m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni po przez drogę wewnętrzną - udział nabywany w cenie działki. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze publicznej, - woda - przy działce w drodze wewnętrznej - kanalizacja - przy działce w drodze wewnętrznej, Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją na terenie miasta Goleniów. W niedalekiej odległości usługi, sklepy wielobranżowe, apteka, przedszkole, żłobki, szkoła średnia. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 339 000 zł
GOLENIÓW
1131 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie. Prezentowana nieruchomość o pow. 1131 m2, położona jest w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych pod lasem. W kompleksie posiadamy również na sprzedaż działkę o pow. 900m2. Do działki prowadzi droga gruntowa ok. 200m. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 18%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 8 m do 22m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni przez drogę wewnętrzną, w cenie nabycie udziału. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze publicznej, - woda - przy działce w drodze publicznej, - kanalizacja - przy działce w drodze publicznej, Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją na terenie miasta Goleniów. W niedalekiej odległości usługi, sklepy wielobranżowe, apteka, przedszkole, żłobki, szkoła średnia. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 69 850 zł
RACIMIERZ
3175 m2
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek położonych miejscowości Żarnowo, gm. Stepnica. Oferowana działka ma powierzchnię 3151 m2. Położona jest pośród użytków rolnych oraz łąk, a największym jej atutem jest potencjał INWESTYCYJNY. Bezpośrednie są sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna oraz rekreacyjna. Dojazd do działki bezpośredni drogą publiczną ul. Spokojna, utwardzonej płytami betonowymi. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących): - budynek mieszkalny jednorodzinny, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy około 12 %, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, Media: - prąd - w drodze gminnej, ul. Spokojna, - woda - w drodze gminnej w odległości ok. 480 m, - kanalizacja sanitarna - w drodze gminnej w odległości ok. 480 m, - gaz - w drodze gminnej, w odległości ok. 480 m , Przez Żarnowo przebiega droga wojewódzka nr 111 - Alternatywna Trasa nad Morze główna droga (w kierunku Świnoujścia, Międzyzdrojów, Wolina). Odległość do: - Świnoujścia - 49 km - Międzyzdrojów - 32 km - Goleniowa - 25 km, - Stepnicy - 10 km, - Szczecina - 68 km, Oferta dotyczy działki nr 4. W naszej ofercie sprzedaży pozostaje jeszcze 6 działek z tego kompleksu o zróżnicowanych powierzchniach ( od 3151 m2 do 4626 m2 ). W przypadku zainteresowania działką inną niż w ofercie prosimy o kontakt. Żarnowo - wieś sołecka, w powiecie goleniowskim, druga co do wielkości w gminie Stepnica, położona na skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, przy drodze łączącej Stepnicę z Wolinem, ok. 10 km na północ od Stepnicy. We wsi znajduje się szkoła podstawowa, urząd pocztowy, ośrodek zdrowia, kilka sklepów spożywczych i przystanków PKS. W odległości 7 km znajduje się rezerwat przyrody Czarnocin. Pośrodku wsi znajduje się murowany neogotycki kościół z połowy XIX wieku oraz kamień pamięci ofiar I wojny światowej - mieszkańców Żarnowa. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.