zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 2 999 000 zł
MIERZYN
2140 m2
Nieruchomość położona przy głównym skrzyżowaniu Mierzyna w centralnej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest budynek z działką po obrysie o powierzchni ponad 240 m2 oraz druga działka o powierzchni ponad 1.900 m2. Działka o powierzchni ponad 1.900 m2 jako nowa inwestycja deweloperska pod zabudowę jednorodzinną. Atrakcyjna lokalizacja Mierzyna i wjazd od ul. Alicji. Media w zasięgu. Dla terenu brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W sąsiedztwie zabudowa różnorodna: budownictwo jednorodzinne, usługi itp. Wstępna koncepcja zagospodarowania działki dotyczy posadowienia pięciu domów jednorodzinnych lub czterech bliźniaków bądź zabudowy czterolokalowej. Wszystko w zależności od wizji przyszłego inwestora. W budynku można stworzyć biuro sprzedaży lub go po prostu wynająć. Budynek to obiekt wykonany w technologii tradycyjnej po gruntownym i kapitalnym remoncie. Posiada pełną infrastrukturę. Dwie kondygnacje. Dach dwuspadowy, skosy nieuciążliwe. Kształt działki na której stoi budynek regularny. Możliwość prowadzenia m.in. działalności: usługowej, biurowej, handlowej itd. Okna drewniane mahoniowe. Powierzchnia całkowita budynku około 440 m2, użytkowa około 400 m2, na parterze powierzchnia 220 m2. Ogrzewanie i ciepła woda gazowe. W budynku obecnie internet stacjonarny, natomiast w zasięgu jest światłowód i jest możliwość podłączenia. Łącze dostępne w ulicy głównej. RZECZY ruchome widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży! Zapraszam na prezentację!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 5 040 000 zł
BUNIEWICE
36000 m2
Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego! Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu pod klucz wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 105 280 zł
PRZYBIERNÓW
1504 m2
Zapraszamy do zapoznania się nowej oferty sprzedaży działki o powierzchni 1504 m2 znajdująca się w kompleksie działek budowlanych w miejscowości Zabierzewo, gmina Przybiernów. Dla przedmiotowej działki zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z użytkowym poddaszem i niezbędną infrastrukturą techniczną według projektu DOM NA START PODWYŻSZONY. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ Parter o łącznej powierzchni 63,80 m2: - wiatrołap - 3,42 m2, - pomieszczenie techniczne - 3,45 m2, - hall - 6,15 m2, - kuchnia + salon - 29,48 m2, - łazienka - 6,38 m2, - pokój - 8,93 m2, - garderoba - 3,03 m2, - klatka schodowa - 2,96 m2, Piętro o łącznej powierzchni 52,27 m2: - hall - 5,93 m2, - łazienka - 6,71 m2, - pokój - 18,82 m2, - pokój - 10,36 m2, - pokój - 10,45 m2, PARAMETRY ZABUDOWY: - powierzchni zabudowy 81,87 m2 5,44% dopuszczalne max 15%, - szerokość elewacji frontowej 11,90 m, dopuszczalne od 10m do max 18 m, - dach stromy, dwuspadowy, kąt nachylenia połaci 45 stopni, dopuszczalny 30-45 stopni, - wysokość kalenicy 8 m, dopuszczalne 9m, - obowiązująca linia zabudowy - 6 m od granicy, UZBROJENIE DZIAŁKI: - prąd- przy granicy działki, - woda - do czasu budowy sieci własne ujęcie wody, - kanalizacja sanitarna - szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo), Lokalizacja - Zabierzewo, około 2 km od Przybiernowa. Miejscowość Przybiernów położona jest na terenach Równiny Goleniowskiej i Równiny Gryfickiej, a większą jej część pokrywa Puszcza Goleniowska. Na obszarze gminy znajdują się duże jeziora - Czarnogłowy i Przybiernowskie, a przez jej obrzeża przepływają dwie rzeki - Gowienica i Wołczenica. Dobra komunikacja kolejowa i drogowa (m.in. droga krajowa nr 3) zapewniają dogodne połączenia we wszystkich kierunkach, w tym do Szczecina i miejscowości nadmorskich. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.