zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ - 720 000 zł
TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
1035 m2 3
W ofercie do prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w urokliwej miejscowości Trzcińsko Zdrój. W miejscowości znajduje się jezioro oraz ośrodki turystyczne Posesja ogrodzona, położona w sąsiedztwie malowniczego ryneczku, który okala zabytkowy mur obronny. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1035m2 , dodatkowo na działce znajdują się jeszcze 2 budynki gospodarcze : 1 o powierzchni 32m2 a 2 o powierzchni 54 m2 oraz altana do wypoczynku . Na parterze budynku znajduje pomieszczenie biurowe z kuchnią i łazienka - idealne miejsce na prowadzenie biura lub np. małego salonu manicure . Na parterze znajduje się również duże pomieszczenie gospodarcze z wysoką brama wjazdową ( obecnie garaż), które nadaje się na prowadzenie warsztatu samochodowego lub podobnej działalności. W tej części domu znajduje się również pralnia . Cała część mieszkalna domu znajduje się na pierwszym piętrze : - obszerny hol ,ładnie zagospodarowany roślinami - przestrzenny salon z miejscem na duży stół , oraz osobno zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowo /telewizyjna - kuchnia również z miejscem na stół - bardzo duża łazienka z oknem : wc, bidet , prysznic - sypialnia z garderobą - pokój ( z balkonem francuskim ) Budynek posiada ogrzewanie na pelet. Kanalizacja i woda miejska Wymienione instalacje (elektryczna, grzewcza, wodno-kanalizacyjna), nowe okna. Pomieszczenia mieszkalne wykończone odpowiednio w terakocie, glazurze, gładzi i panelach. Istnieje możliwość zagospodarowania strychu oraz postawienia na działce jeszcze jednego budynku /domu. Oferta jest idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju, w miasteczku zapewniającym dostęp do wszystkich ośrodków użyteczności publicznej, takich jak: urzędy, sklepy, przychodnie itp. oraz do dużej ilości przyrody i jezior. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC). Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.
DOM na SPRZEDAŻ - 3 500 000 zł
DZIWNÓW
320 m2 211 m2 10
Na sprzedaż dochodowy pensjonat ze sklepem w centrum Dziwnowa. Działka -211m2 Sklep -135m2 Pokoje -8 z balkonami Apartament-1 Na sprzedaż dochodowy pensjonat ze sklepem w centrum Dziwnowa. Pensjonat znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy, gdzie w sezonie letnim przewijają się tłumy turystów. Sklep można także zaadoptować na gastronomię lub inną działalność. Pokoje i apartamenty są w bardzo dobrym stanie, nie wymagają nakładów finansowych, wyposażone są w cały niezbędny sprzęt do przyjęcia turystów (łóżka, telewizory itp). Dodatkowo każdy pokój posiada balkon. Atutem jest też położenie w centrum miejscowości i bliskiej odległości do morza ok 300 metrów. W pobliżu bary, restauracje, sklepy z pamiątkami i park rozrywki (karuzele, bujaki itp) POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 355 999 zł
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
37 m2 2
sprzedaż mieszkania w super lokalizacji. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI 1.1 korytarz 3,00 1.2 łazienka 4,00 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,00 1.4 Sypialnia 10,7 lokal nr.M4: suma 36,7 Mieszkanie w centrum Szczecina w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej , szkół, sklepów, barów, deptaku Bogusława. Mieszkanie będzie oddawane w stanie wykończonym pod klucz tzn pomalowane ściany, panele na podłogach, łazienka w glazurze z prysznicem toaletą i umywalką, wyciągnięte instalacje do podłączenia klimatyzacji. Istnieje możliwość zrobienie kuchni przez inwestora za dodatkowa opłatą. Mieszkanie będzie oddawane do użytkowania do 31-08-2023 Uwaga mamy na tej inwestycji do sprzedania 6 mieszkań wszystkie będą oddawane w takim samym standardzie. Uwaga dla klientów którzy podpiszą umowę przy wpłacie ok 50% wartości mieszkania cena gwarantowana 9700zł m2. Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z innych mieszkań inwestora. POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych . Zdjęcia publiczne / prywatne
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ - 299 999 zł
KOŁCZEWO
3001 m2
Na sprzedaż pięknie położone działki w Kołczewie oddalone ok 15 min spacerkiem od jeziora, na pobliskich działkach są już postawione domki letniskowe. Miejsce idealne do wypoczynku jak i wypady nad morze, do Miedzyzdroji, Wisełki czy Międzywodzia. Przy działce jest skrzynka z prądem. Pomagamy w uzyskaniu świadectwa charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu świadectwa charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
DOM na SPRZEDAŻ - 720 000 zł
TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
1035 m2 3
W ofercie do prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w urokliwej miejscowości Trzcińsko Zdrój. W miejscowości znajduje się jezioro oraz ośrodki turystyczne Posesja ogrodzona, położona w sąsiedztwie malowniczego ryneczku, który okala zabytkowy mur obronny. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1035m2 , dodatkowo na działce znajdują się jeszcze 2 budynki gospodarcze : 1 o powierzchni 32m2 a 2 o powierzchni 54 m2 oraz altana do wypoczynku . Na parterze budynku znajduje małe " mieszkanko tj. kuchnia , pokoik i łazienka , które może stanowić idealne miejsce na prowadzenie biura lub np. małego salonu manicure . Na parterze znajduje się również duże pomieszczenie gospodarcze z wysoką brama wjazdową ( obecnie garaż, ) , które nadaje się na prowadzenie warsztatu samochodowego lub podobnej działalności. W tej części domu znajduje się również pralnia . Cała część mieszkalna domu znajduje się na pierwszym piętrze : - obszerny hol ,ładnie zagospodarowany roślinami - przestrzenny salon z miejscem na duży stół , oraz osobno zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowo /telewizyjna - kuchnia również z miejscem na stół - bardzo duża łazienka z oknem : wc, bidet , prysznic - sypialnia z garderobą - pokój ( z balkonem francuskim ) Budynek posiada ogrzewanie na pelet. Kanalizacja i woda miejska Wymienione instalacje (elektryczna, grzewcza, wodno-kanalizacyjna), nowe okna. Pomieszczenia mieszkalne wykończone odpowiednio w terakocie, glazurze, gładzi i panelach. Istnieje możliwość zagospodarowania strychu oraz postawienia na działce jeszcze jednego budynku /domu. Oferta jest idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju, w miasteczku zapewniającym dostęp do wszystkich ośrodków użyteczności publicznej, takich jak: urzędy, sklepy, przychodnie itp. oraz do dużej ilości przyrody i jezior. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC). Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 351 500 zł
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
36 m2 2
sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI 1.1 korytarz 3,7 1.2 łazienka 3,6 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,4 1.4 Sypialnia 10,6 lokal nr.M4: suma 36,3 Mieszkanie w centrum Szczecina w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej ,szkół,sklepów,barów deptaku Bogusława. Mieszkanie będzie oddawane w stanie wykończonym pod klucz tzn pomalowane ściany,panele na podłogach łazienka w glazurze z prysznicem toaletą i umywalką,wyciągnięte instalacje do podłączenia klimatyzacji. Istnieje możliwość zrobienie kuchni przez inwestora za dodatkowa opłatą. Mieszkanie będzie oddawane do użytkowania do 31-08-2023 Uwaga mamy na tej inwestycji do sprzedania 6 mieszkań wszystkie bądą oddawane w takim samym standardzie. Uwaga dla klientów którzy podpiszą umowę przy włacie ok 50% wartości mieszkania cena gwarantowana 9700zł m2 Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z innych mieszkań inwestora . POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych .
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 312 500 zł
SZCZECIN
32 m2 1
Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI 1.1 korytarz 4,5 1.2 łazienka 4,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 23m lokal nr.M2: suma 32,2 Mieszkanie w centrum Szczecina w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej ,szkół,sklepów,barów deptaku Bogusława. Mieszkanie będzie oddawane w stanie wykończonym pod klucz tzn pomalowane ściany,panele na podłogach łazienka w glazurze z prysznicem toaletą i umywalką,wyciągnięte instalacje do podłączenia klimatyzacji. Istnieje możliwość zrobienie kuchni przez inwestora za dodatkowa opłatą. Mieszkanie będzie oddawane do użytkowania do 31-08-2023 Uwaga mamy na tej inwestycji do sprzedania 6 mieszkań wszystkie bądą oddawane w takim samym standardzie. Uwaga dla klientów którzy podpiszą umowę przy włacie ok 50% wartości mieszkania cena gwarantowana 9700zł m2 Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z innych mieszkań inwestora . POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych .
MIESZKANIE na WYNAJEM - 2 800 zł
SZCZECIN, REDA
36 m2 1
Zostań pierwszym najemcą! Kawalerka 36m2 z bardzo dużym tarasem! WYNAJEM NA FAKTURĘ VAT 23%! Podana cena wynajmy jest kwotą brutto. Powierzchnia: 36m2 + taras około 20m2 Piętro: 1/7 Stan: umeblowane Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się z salonu z aneksem kuchennym, części sypialnianej oraz łazienki o łącznie powierzchni 36m2. Nieruchomość wynajmowana z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie jest nowe i wcześniej nie było zamieszkane.W pełni wyposażone w pralkę, piekarnik, zmywarkę, płytę indukcyjną oraz lodówkę. W mieszkaniu również znajduje się duża szafa . Dużym atutem mieszkania jest ponad 20 metrowy taras oraz nowoczesna architektura osiedla. Na terenie inwestycji znajdują się lokale usługowe, cichobieżna winda oraz basen z siłownią (za dodatkową opłatą). Opłaty: - 2800 zł koszt najmu (zawiera 23% VAT ) - 430 zł czynsz do zarządcy z zaliczkami na wodę i ogrzewanie (ogrzewanie miejskie), - opłaty licznikowe: prąd. - kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Szczecińskiego. W okolicy zlokalizowane są liczne sklepy jak Żabka, Biedronka, Makro, Castorama McDonald itd. W bliskiej odległości usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej nr 60, 62, 81 i 83. Do dworca PKP i PKS bezpośredni dojazd w 15 minut. Zapraszam na prezentację. ........................................................................... Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 331 700 zł
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
34 m2 1
Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum Szczecina w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej ,szkół,sklepów,barów deptaku Bogusława. Mieszkanie będzie oddawane w stanie wykończonym pod klucz tzn pomalowane ściany,panele na podłogach łazienka w glazurze z prysznicem toaletą i umywalką,wyciągnięte instalacje do podłączenia klimatyzacji. Istnieje możliwość zrobienie kuchni przez inwestora za dodatkowa opłatą. Mieszkanie będzie oddawane do użytkowania do 31-08-2023 Uwaga mamy na tej inwestycji do sprzedania 6 mieszkań wszystkie bądą oddawane w takim samym standardzie. Uwaga dla klientów którzy podpiszą umowę przy włacie ok 50% wartości mieszkania cena gwarantowana 9700zł m2 Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z innych mieszkań inwestora . POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA charakterystyki energetycznej Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
LOKAL na WYNAJEM - 10 000 zł
SZCZECIN, CENTRUM
198 m2
Na wynajem - atrakcyjny lokal pod działalność usługowo - gastronomiczną - położony w topowej lokalizacji, w samym centrum Szczecina przy Bramie Portowej.<br><br>Lokal rozpoznawalny z mieszczącej się w nim kiedyś słynnej , jednej z najlepszych w mieście restauracji BOMBAY.<br><br>Powierzchnia lokalu: 198,20 m2 <br><br>W pełni wyposażony jako lokal gastronomiczny/restauracja.<br><br>Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni na kondygnacji -1 , który stanowił zaplecze i magazyn o łącznej powierzchni 251 m2, połączony schodami z lokalem na wyższym poziomie. <br>W tej opcji dodatkowa opłata - do uzgodnienia.<br><br>Podana cena najmu jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT.<br><br> UKŁAD:<br> Charakterystyka lokalu na poziomie 0 parter:<br> - stolarka okienna (aluminiowe),<br> - drzwi zewnętrzne (aluminiowe).<br> Instalacje wewnętrzne:<br> - gazowa,<br> - elektryczna,<br> - wodno-kanalizacyjna,<br> - ogrzewanie z sieci zewnętrznej,<br> - ciepła woda z sieci zewnętrznej,<br> - wentylacja grawitacyjna,<br> - klimatyzacja,<br> - monitoring zewnętrzny,<br> - w pełni wyposażony pod gastronomię.<br> <br> Charakterystyka lokalu na poziomie -1 : (nie wchodzi w cenę najmu, dodatkowa możliwość, warunki do ustalenia)<br> instalacje wewnętrzne:<br> - alarmowa,<br> - teletechniczna,<br> - wentylacja grawitacyjna,<br> - Podłączona instalacja sanitarna,<br> - wodno-kanalizacyjna,<br> - elektroenergetyczna,<br> - grzewcza, ogrzewanie podłogowe.<br> <br> <br> ATUTY<br> - Topowa lokalizacja - Centrum Bramy Portowej oraz samego Szczecina,<br> - Nieruchomość świetnie skomunikowana, <br> - Dworzec autobusowy PKS ( 500m),<br> - Dworzec PKP ( 700m),<br> - sąsiadujące z lokalem ( 2min-130m) centrum biznesowe POSEJDON w którym mieszczą się hotele tj. Courtyard by Marriott oraz Moxy,<br> - w bliskiej okolicy wiele punktów usługowych, handlowych, banków, ważnych instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej, <br> - zaledwie 400m od Centrum KASKADA, ok 1km od Centrum Galaxy, jak również od Starego Miasta,<br> - dostęp do miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej i kulturalno-oświatowej.<br> <br> <br> <br> To doskonałe miejsce w dalszym ciągu na działalność gastronomiczną, biurową, medyczną, około medyczną lub handlową .<br> <br> DODATKOWE INFORMACJE <br> Istnieje możliwość użytkowania nieruchomości jako dwa odrębne, niezależne lokale ze względu na istniejące dwa odrębne wejścia zewnętrzne do lokali lub użytkowania nieruchomości jako dwupoziomowa całość z jednym wejściem do lokalu.<br><br>Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty - POLECAM<br> <br> <br> <br>
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 240 000 zł
SZCZECIN, CENTRUM
25 m2 1
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, położonej przy ul. Łokietka w sercu Szczecina. Mieszkanie, mimo potrzeby remontu, kryje w sobie ogromny potencjał inwestycyjny. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości w dogodnej lokalizacji blisko uczelni, szkół, komunikacji miejskiej oraz wszelkich niezbędnych punktów usługowych. Informacje o mieszkaniu: Typ nieruchomości: Kawalerka Piętro: 3. w 4-piętrowym bloku Powierzchnia: 25m2 Stan: Do remontu Ogrzewanie: Z sieci miejskiej Ciepła woda: Z sieci miejskiej Czynsz: Ok. 330 zł (do spółdzielni) Lokalizacja: Ul. Łokietka, Szczecin Atuty Mieszkania: Inwestycyjny Potencjał: Mieszkanie stanowi idealną okazję dla osób, które chcą stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń mieszkalną zgodnie z własnymi preferencjami i pomysłami. Doskonała Lokalizacja: Położenie przy ul. Łokietka gwarantuje szybki dostęp do wielu ważnych punktów miasta. Bliskość uczelni, szkół, przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, aptek i innych usług ułatwia codzienne funkcjonowanie. Łatwe połączenie z resztą miasta: Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym, mieszkańcy będą mieli szybki dostęp do różnych części miasta oraz innych ważnych miejsc. Przestronność i jasność: Pomimo aktualnego stanu, mieszkanie cechuje się przestronnym układem, co daje możliwość kreatywnego zaaranżowania przestrzeni. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej wyjątkowej kawalerki o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Remontując to mieszkanie, możesz stworzyć wymarzone miejsce dla siebie bądź przyszłego najemcy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To jest szansa, której nie warto przegapić!