zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ - 328 000 zł
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
36 m2 1
Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w świetnej lokalizacji. Pow -35,6 Pokój z aneksem-23,8 łazienka -4,6 Korytarz -7,6 Na sprzedaz jednopokojowe mieszkanie w śródmieściu w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od uczelni szkół galerii handlowej Turzyn. Mieszkanie powstaje z adaptacji strychu i będzie wykończone pod klucz. W ramach tej inwestycji powstają cztery mieszkania które będą oddawane do użytku na początku przyszłego roku. Mieszkania będą wykończone z wysokiej jakości materiałów i z wielką starannością, istnieje możliwość zobaczenia innego mieszkania wykonanego przez inwestora. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia za dodatkową opłatą klimatyzacji. POMAGAMY W UZYSKANIU CERTYFIKATU ENERGETYCZNEGO. Uwaga kupujący nie płaci podatku PCC 2% Uwaga kupujący nie płaci prowizji dla pośrednika. Zdjęcia z mieszkan są z innych inwestycji inwestora. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
DOM na SPRZEDAŻ - 1 899 000 zł
POBIEROWO
160 m2 700 m2 8
Na sprzedaż dochodowy dom 300 od morza pow działki-700m2 pow domu -160m2 Na sprzedaż dochodowy dom w Pobierowie oddalony 300m od morza. Dom utrzymany w bardzo dobrym stanie,przystosowany do wynajmu na ok 20 osób i posiadający rownież mieszkanie dla wlaścicela. Dodatkowym atutem jest położenie przy ruchliwej ulicy gdzie można prowadzić działalność sezonową np handel,gastronomia itp. Dla Inwestora który chciałby powiększyć nieruchomość mpzp przewiduje. Teren zabudowy wolnostojącej mieszkaniowej z częściowym wykorzystaniem dla potrzeb letniskowych i usług nieuciążliwych. Przeznacza się na mieszkalnictwo pensjonatowej. WYTYCZNE DO WARUNKÓW ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU: 1. Powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 50% powierzchni działki. 2. Wysokość zabudowy do 10 m n.p.t. plus dach przestrzenny o nachyleniu do 45 3. Wysoki standard realizowanej kubatury 4. Ogrodzenie o ile występuje do wysokości 1,1 m POMAGAMY W UZYSKANIU CERTYFIKATU ENERGETYCZNEGO. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
DOM na SPRZEDAŻ - 2 600 000 zł
WOŁCZKOWO
300 m2 1500 m2 5
Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2020r. na działce o powierzchni 1500 m2 w Wołczkowie. Na powierzchnię 240 metrów powierzchni użytkowej (300 m2 pow. całkowitej) składają się: - salon z południową wystawą okien i wyjściem na dwa tarasy - kuchnia otwarta na salon, połączona z nim strefą jadalni - 4 pokoje, pełniące funkcje sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego - 2 łazienki - oddzielna toaleta - garderoba - dwustanowiskowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym Na poddaszu znajduje się dodatkowa przestrzeń wygospodarowana jako pokój kinowy - około 60 m2. Dodatkowe atuty nieruchomości: - Inteligentny dom - instalacja elektryczna zapewnia sterowanie i programowanie wszystkich urządzeń z poziomu telefonu, paneli ściennych lub komputera. -Basen o wymiarach 7,5 x 3,2 metra i głębokości 155 cm którego ogrzewanie jest zintegrowane z systemem solarnym. Profesjonalna instalacja filtracyjna działa przez cały sezon bezobsługowo i zapewnia czystą i klarowną wodę. - Ogrzewanie : Gazowo-solarne sterowane jest za pomocą systemu Danfoss i można je obsługiwać z poziomu panelu ściennego lub telefonu. System ogrzewania podłogowego oraz grzejniki w sypialniach. W okresie kwietnia do września instalacja gazowa jest wyłączona i ogrzewanie basenu oraz ciepłej wody użytkowej odbywa się wyłącznie z poprzez panele solarne. Koszt ogrzewania /gaz/ z rachunków w 2022 roku wyniósł 4.100 zł przy utrzymaniu temperatury średniej 22 C. - System wody ogrodowej: wykonany system zapewnia automatyczne pozyskanie wód deszczowych i jest wyposażony w automatyczny hydrofor. Na terenie działki są wykonane orurowania do systemu podlewania działki.